De starthandeling van De Bariton in Oudkarspel

De starthandeling van De Bariton in Oudkarspel

Het woongebouw belooft een mooie toevoeging aan de sociale huur in het centrum van Oudkarspel te worden.

Wethouder Gerard Rep van de gemeente Dijk en Waard, Rick Tauber van Bouwburo Tauber en Tim van Ruiten, directeur van Woonstichting Langedijk plaatsten een steen in het metselwerk van de 11 sociale huurwoningen aan de L. Bogtmanstraat in Oudkarspel. Daar zijn De Geus Bouw en Bouwburo H. Tauber BV al volop bezig met de bouw. 

Wethouder Rep: “Er is bij dit project zeker sprake geweest van doorzettingsvermogen en goede samenwerking. Ik ben er trots op dat dit gerealiseerd wordt in Oudkarspel, in een mooi hofje zodat mensen elkaar kunnen ontmoeten en groeten.”

Het woongebouw bestaat uit drie woonlagen met 2 tweekamerappartementen en 9 driekamerappartementen die zeer geschikt zijn voor senioren. De duurzame en energiezuinige appartementen worden voorzien van warmtepompen, balansventilatie en goede isolatie zodat het wooncomfort optimaal is. We verwachten dat we de woningen in april 2026 kunnen opleveren.

Meer informatie over dit project leest u op de projectpagina van De Bariton.